Pirkinio draudimas

Kiekvienam savo pirkiniui visada galite įsigyti visapusišką garantijų centro „Warranty Expert“ pirkinio draudimą. Dabar įsigiję naują „Mac”, „iPad” ar „iPhone” įrenginį galėsite būti tikri, kad jis tarnaus ilgai ir visada bus puikios būklės.

Nuo ko galima apdrausti?
Naująjį įrenginį galima apdrausti nuo sugadinimo, sunaikinimo, vagystės su plėšimo požymiais (pateikus policijos tyrėjo išvadas).

Kodėl verta įsigyti pirkinio draudimą?
Jei įsigysite pirkinio draudimą, „Warranty Expert“ garantuoja jūsų pirkinį suremontuoti ar pakeisti net ir įvykus gamintojo garantijoje nenumatytiems įvykiams: sudužus, pažeidus vandeniu, ugnimi ar policijos patvirtintos vagystės atveju.

Draudimas galioja fiziniams ir juridiniams asmenims.

Kiek ilgai?
Draudimas nuo pirkinio vagystės su įsilaužimu/plėšimo, nepataisomo sugadinimo ir gamintojo nekompensuojamos žalos galioja 1 arba 2 metus. Draudimas nuo pirkinio vagystės su įsilaužimu/plėšimo ir nepataisomo sugadinimo nustoja galioti išdavus naują prekę.

Kokia žala nėra atlyginama?
Žala nėra atlyginama, jei pirkinys buvo pamestas ar naudojamas ne pagal paskirtį ar nesilaikant gamintojo instrukcijų arba dėl pirkinio ar jo dalių nusidėvėjimo, senėjimo ar korozijos.

Ar yra papildomų mokesčių?
Jei įvyko žala (prekė buvo sugadinta: nukrito ant žemės ir sudužo, sušlapo, buvo pažeista ugnies, elektros įtampos svyravimų ir kt.) ir nustatoma, kad:

• prekę galima suremontuoti – klientas turės apmokėti sertifikate nurodytą besąlyginės išskaitos sumą už prekės remontą;
• prekės neįmanoma pataisyti ir prekė keičiama į naują/analogišką prekę – klientas turės apmokėti sertifikate nurodytą besąlyginės išskaitos sumą už prekės keitimą.

 Ką daryti žalos atveju?
• Registruokite žalą www.warranty.expert/lithuania/ arba telefonu 8 700 33300.
• „Warranty Expert“ jus informuos apie daikto taisymo detales.
• Atsiimkite sutaisytą arba naują prietaisą nurodytu adresu.

Su draudimo taisyklėmis susipažinkite čia.

Garantijos pratęsimas

Kiekvienam pirkiniui yra taikomas tam tikras Gamintojo garantijos terminas, kuriam pasibaigus ir pirkiniui sugedus dažniausiai yra patiriamos nepageidaujamos finansinės išlaidos. Siekiant nuo to apsisaugoti, „Warranty Expert” jums siūlo įsigyti pratęstą pirkinio garantiją, kuri įsigalioja pasibaigus gamintojo garantijos terminui ir apsaugo jūsų pirkinį visą pasirinktą garantinį laikotarpį.

Kada galima įsigyti?
Pratęstą pirkinio garantiją galima įsigyti praėjus ne daugiau kaip 15 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo. 

Ką garantuoja?

Įsigijus pratęstos garantijos sutartį, su bet kuriuo siūlomu planu, gausite nemokamą remontą namuose arba nemokamą nugabenimą į servisą ir grąžinimą į Jūsų namus. Įsigijus pratęstos garantijos planą “Auksinis”, pirkinio keitimas tokiu pačiu arba analogišku, bet ne prastesnių parametrų pirkiniu.

Ką daryti žalos atveju?
Registruokite žalą www.warranty.expert/lithuania/ arba telefonu 8 700 33300.
„Warranty Expert“ jus informuos apie daikto taisymo detales.
Atsiimkite sutaisytą arba naują prietaisą nurodytu adresu. Pataisytus didelių gabaritų prietaisus Jums pristatys į namus.

Nebenoriu... Kas tada?
Pratęstos pirkinio garantijos sutartį galite nutraukti, tereikia informuoti apie tai „Warranty Expert‘ arba grąžinti sutarties originalą sutarties pardavėjui per 30 dienų, skaičiuojant nuo sutarties pasirašymo dienos.

Su draudimo taisyklėmis susipažinkite čia.

 +370 606 18799
 info@idream.lt
 I-VII 10:00 - 22:00

Naujienlaiškis

Bendraukime

© 2017 iDream. Visos teisės saugomos.