Privatumo politika

iDream ne vien tiekia paslaugas verslo srityje, bet taip užtikrina ir kiekvieno savo kliento privatumą ir visišką saugumą. Ši politika taikoma ne tik esamiems klientas, bet ir buvusiems ir būsimiems klientams.

Asmeninė informacija

Bet kokia informacija apie jūsų veiklą, kurią renka mūsų ekspertai, yra naudojama tik verslo tikslais ir yra skirta paslaugų kokybės gerinimui, savalaikiam informacijos apie naujas iDream paslaugas ir produktus teikimui, bei nuodugniam jūsų finansinių galimybių ir poreikių išnagrinėjimui, o taip pat sandorių apdorojimui.

Kokio tipo informaciją mes naudojame

Registracijos informaciją, kurią jūs pateikėte paraiškoje ir kituose dokumentuose (vardas, pavardė, gyvenamasis adresas, el. paštas, gimimo data, pareigos, jūsų pajamos bei turtas).
Informaciją apie jūsų sandorius su iDream partneriais, bei su mumis pačiais, o taip pat informaciją, kuria mes apsikeitėme, tokią kaip sąskaitų balansas, mūsų atsakymai į jūsų klausimus ir jūsų prekybinis aktyvumas.
Informaciją apie ateinančius pranešimus, priminimus, naujienas ir naujienlaiškius.
ID informaciją, naudojamą jūsų tapatybės patvirtinimui (pasas arba vairuotojo pažymėjimas, o taip pat informaciją, gautą iš kredito biurų, adresų agentūrų ir kitų ne iDream šaltinių).
Ši informacija yra reikalinga jums bei mūsų reputacijai apsaugoti, o taip pat pinigų plovimo prevencijai.

Slapukai

Slapukai yra failai, kuriuose yra informacija, kurią naudoja tinklalapiai srauto registravimui (lankytojų kiekiui skaičiuoti). Ši informacija iš tinklalapio serverio yra laikinai saugoma jūsų kompiuterio kietajame diske arba mobiliajame prietaise kai jūs lankotės tinklalapyje pirmą kartą, o kitą apsilankymo kartą leidžia tinklalapiui atpažinti jūsų naršyklę.

Slapukuose paprastai yra saugoma šiek tiek anoniminės informacijos, tokios kaip unikalus identifikacinis numeris, kuris yra sugeneruojama atsitiktiniu būdu. Slapukuose taip pat saugomi jūsų pasirinkti šalies ir kalbos nustatymai. Visa gauta informacija yra konfidenciali ir nėra tiesiogiai siejama su konkrečiu klientu.

iDream naudoja slapukus, kad galėtų nustatyti, kokios paslaugos labiausiai domina klientus ir kad galėtų išmatuoti lankytojų aktyvumą kompanijos tinklalapyje. Naudodami slapukus, mes taip pat nustatome dažniausiai naudojamas reklamos priemones ir vertiname resursų, skirtų potencialių klientų pritraukimui, populiarumą.

Naudodamiesi mūsų tinklalapio paslaugomis jūs sutinkate naudoti mūsų slapukus. Visos interneto naršyklės leidžia keisti slapukų nustatymus. Jūs galite išjungti arba užblokuoti slapukų failus, tačiau kai kurie iš jų yra būtini tinkamam mūsų tinklalapio funkcionavimui.

Saugumo technologijos

iDream naudoja pažangią saugios sąsajos technologiją SSL, kad galėtų apsaugoti informaciją, kuria jūs dalinatės su mumis. SSL technologija suteikia patikimą duomenų apsaugą nuo perėmimo trečiosiomis šalimis. Mes pastoviai geriname savo saugumo technologijas, kad užkardytume įsibrovimus į sistemą.

Informacijos perdavimas partnerių kompanijoms

Mes galime pasidalinti aukščiau minėta konfidencialia informacija su mūsų partneriais paslaugų kokybės pagerinimui ir kad galėtume informuoti klientus apie naujas iDream paslaugas. Į partnerių sąrašą įeina mūsų turimos arba valdomos kompanijos.

Informacijos perdavimas trečiosioms šalims

Nėra jokių būdų, kuriais trečiosios šalys galėtų gauti informaciją apie mūsų klientus, kaip yra aprašyta Privatumo politikoje. Trečiosios šalys gauti prieigą prie informacijos gali tik būdamos iDream verslo partneriais. Jei kompanija padeda mums teikti klientams aukštos kokybės paslaugas, bet nėra mūsų partnerė, tuomet ji gali naudoti tik tą informaciją, kuri reikalinga aukštos kokybės paslaugų užtikrinimui.

Informacija gali būti atskleista tik jūsų prašymu arba su jūsų sutikimu. Atminkite, kad iDream per daug brangina savo reputaciją, kad parduotų jūsų konfidencialius duomenis.

Informacijos perdavimas reguliavimo organams

Išimtinais atvejais iDream gali atskleisti klientų asmeninę informaciją trečiosioms šalims, jei toks atskleidimas yra reikalaujamas įstatymo arba kitų reguliavimo nuostatų. Pavyzdžiui, mes privalėsime atskleisti asmeninę informaciją vykdydami teismo nurodymus arba oficialias užklausas, o taip pat mūsų pačių teisių ir turto apsaugojimui.

Atsisakymas teikti informaciją

Jūs turite teisę atsisakyti teikti informaciją, kurios pareikalaus mūsų ekspertai. Šiuo atveju mes negalėsime suteikti jums pilno palaikymo ir garantuoti jūsų sąskaitų paslaugų kokybę, nes mes turime užtikrinti, kad visa jūsų pateikta informacija būtų visiškai teisinga ir turime jus per nustatytą laiką informuoti dėl bet kokių jūsų duomenų pokyčių.

Atsisakymo instrukcijos

Jūs galite atsisakyti iDream el. pašto rinkodaros sekdami el. pašto pranešimuose esančiomis instrukcijomis. Išimtis taikoma pranešimams, susijusiems su mokėjimų atlikimu ir duomenimis apie naujausias iDream paslaugas. Jūs taip pat galite pasinaudoti el. paštu siųsdami savo užklausas, susijusias su rinkodaros medžiaga ir jūsų teise šią medžiagą persiųsti trečiosioms šalims rinkodaros tikslais.

 +370 606 18799
 info@idream.lt
 I-VII 10:00 - 22:00

Naujienlaiškis

Bendraukime

© 2017 iDream. Visos teisės saugomos.